Nobel Tıp Kitabevleri > Hakkımızda

Hakkımızda

Nobel Tıp Kitabevleri tıbbi yayıncılık alanında hizmet vermek amacıyla 1974 yılında kurulmuştur. Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kurmuş olmanın sonucu olarak tıp yayıncılığı sektöründeki tartışmasız liderliğini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Geçen 45 yıl süresinde büyüyen yapısı ve iş hacmi neticesinde şirketimiz, bağlı bulunduğu vergi dairesinde 2000-2010 yılları arasında kurumlar vergisi ödeyenler arasında ilk beş sırada yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Dünyanın önde gelen birçok yabancı yayın evinin Türkiye temsilciliğini başarı ile sürdüren Nobel Tıp Kitabevleri, 7 büyük ilde toplam 11 mağazası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olup, kendi kurduğu geniş dağıtım ağıyla tüm yerli ve yabancı tıbbi yayın evlerinin ürünlerini bütün Türkiye’ye en hızlı biçimde ulaştırmaktadır.

Nobel, 5000m2’lik matbaasında yayınlarının baskı öncesi ve baskı sonrası aşamalarını en ileri teknoloji ile en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Sirketimiz tüm hakları kendisine ait olan 1000’in üzerinde yerli ve yabancı dillerden çeviri Türkçe eser yayınlamıştır. Stoklarında 3000’e yaklaşan yabancı dilde yayını sizlerin beğenisine sunarak Türk hekimlerinin bilgiye ulaşma sürecini oldukça kısaltmıştır, aynı zamanda dünyada yayınlanan ve stoklarında bulunmayan ürünleride en kısa zamanda müşterilerine sağlamaktadır. Şirketimiz dünya çapındaki 1000’in üzerinde periyodik yayının da ülkemize getirilmesini, abonelik ve dağıtım işlemlerini halen başarıyla sürdürmektedir.

Kaliteli hizmet, güvene dayalı çalışma anlayışı ve dürüstlük Nobel Tıp Kitabevleri’nin ilkeleridir.

Başlangıçtan günümüze duraksamadan ilerleyip Türk tıbbı yayıncılığını dünya standartlarına taşıyan Nobel, bu başarısını gelecektede sürdürmeye devam edecektir.


Ortak Gelecek

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslar arası kalite standartlarında yayın hizmetleri hazırlamak.

Kitap sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru yayınlar ile katma değerli çözümler sunan, tıpta yeni gelişmelere yakından takip eden, değişimi yönlendiren müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, tıp yayıncılık sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Nobel Tıp Kitabevleri, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Nobel çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır. Yani, müşterilerimiz, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba gösteririz.

Diğer İnternet Siteleri

Ne yazık ki Nobel marka isminin gücünü mağaza isimlerinde veya internet sitesi adreslerinde kullanan (rakiplerimiz dahil) pek çok firma bulunmaktadır. Hatta arama motoru sonuçlarında bile Nobel yazdığınızda bu isme reklam ücreti ödeyen pek çok firma görebilirsiniz.

Nobel Tıp Kitabevlerinin iki tane internet sitesi mevcuttur. Bunlardan bir tanesi şu an ziyaret ettiğiniz https://nobeltip.com diğeri ise yayın hayatına 2018 yılında başlamış olan https://www.nobelkitabevi.com internet sitesidir.

Uzun yıllar boyunca firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve alakaya burada tekrar teşekkür etmek isteriz.