Nobel Tıp Kitabevleri > Teslimat İşlemleri

Teslimat İşlemleri
Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilecek?

Her gün saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler; 1-5 iş günü ve her halükarda 30 günlük yasal süresi içerisinde, kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)

Alışverişinizi tamamladıktan sonra hesabınızdaki “Siparişlerim“ bölümünden siparişinizi takip edebilir. Kargonuzun nerde olduğunu görebiliriniz.

Garanti/Satış Sonrası Hizmet

Firmamızdan satın aldığınız ürünlerde imalatla ilgili bir sorun olduğu taktirde ürünler merkeze gönderilir. Merkezde ürün sorumluları tarafından incelenir. Ürünlere yapılacak işlemlere karar verirlir. İmalattan kaynaklanan kusurlu olduğu onaylanan ürünler müşterinin talebi doğrultusunda iade ( karta iade veya ürün değişimi ) işlemi yapılır.

Kargo Ücretleri

50 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 50 TL altındaki alışverişlerinize 15,00 TL kargo ücreti yansıtılacaktır.

Hatalı / Eksik Teslimat

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.

Sipariş hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Siparişinizin durumunu “Hesabım” menüsünden “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri nobeltip.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Bazı durumlarda ise nobeltip.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı destek@nobeltip.com adresine yazabilirsiniz.